CyberSphere: Online Shooter

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 126,1 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Leonid Burylov
CyberSphere: Online Shooter, insanların ve robotların karşı karşıya geldiği aksiyon dolu bir mobil oyundur.

Kisunja stüdyosu tarafından geliştirilerek aksiyon oyunlarını seven arkadaşlarımızın beğenisine sunulmuş olan CyberSphere: Online Shooter mobil oyununu IOS cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Mücadele boyunda elinizden ağır silahları eksik etmeyin. Bu macera sizin yönlendirmeniz doğrultusunda ilerleme kat edecektir. 

İnsanlığın kahramanı olmak isterseniz CyberSphere: Online Shooter oyununa sahip olabilirsiniz. Yalnız savaşabilir veya kuvvetleri bir araya getirebilir, kooperatif ya da rekabetçi biçimlerdeki savaş yerlerini diğer pilotlarla birlikte öldürebilirsiniz. Füturistik hikayenin HD 3D grafikleri eşliğinde güçlü robotları yenmek uğruna büyük bir maceraya girecek ve insanlığı kurtaracak kahraman olacaksınız. Oyuna ister kendiniz oynayın, isterseniz de arkadaşlarınızı oyuna davet ederek daha güçlü bir ekip oluşturmanın keyfini çıkartın. 

Oyunu oynamak için illa internet bağlantısına ihtiyaç yoktur. Mobil cihazınız çevrim dışıyken de oyunda yer alabilir ve düşmanlarınızı alt etmek için silahları alabilirsiniz. Oyunda çok sayıda silah çeşitliliği sizleri bekliyor. Robotlar güçlüyse sizin de silah gücünüz olacak. Bunu değerlendirmeli ve kazanan taraf siz olmalısınız. 

Daha Fazla Göster
CyberSphere: Online Shooter indir
DİĞER SÜRÜMLER